O NAS


Kartki z kotkiem funkcjonują na polskim rynku od 2014 roku, produkując wysokiej jakości kartki okolicznościowe, albumy i dekoracje. Naszą firmę wyróżnia wysoko wyspecjalizowany proces produkcyjny odbywający się na terenie kraju, w który zaangażowany jest obszerny park maszynowy, a także własne biuro projektowe. Dzięki temu, że praktycznie cały proces odbywa się w jednej lokalizacji, możemy osobiście nadzorować każdy etap i utrzymać najwyższą jakość finalnego produktu.
Od lipca 2022 wydajemy gazetkę o nazwie "KAZETKA" dla naszych stałych klientów i hurtowników. Możecie ją pobrać tutaj.


PRODUKTY TOPOWE


3 POWODY


3 powody dla których firma Kartki z Kotkiem od wielu lat znajduje się w czołówce firm produkujących kartki i produkty okolicznościowe, znajdując coraz szersze grono zadowolonych klientów.
parallax background

 

1. LICZBY

Ponad 3000000 SPRZEDANYCH PRODUKTÓW

Ponad 3200 PROJEKTÓW wykonanych przy ścisłej współpracy działu graficznego, DTP, działu kreatywnego i produkcji

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

 

2. PRODUKT POLSKI

Przykładamy ogromną uwagę do pochodzenia produktu, dlatego całość pracy wykonujemy w Polsce.

Współpracujemy z polskimi dostawcami, ciągle inwestujemy we własny park maszynowy, by wszystkie procesy mogły być wykonywane i nadzorowane w jednym miejscu.

 

 

3. JAKOŚĆ

Dla nas nawet najmniejsze detale mają znaczenie.

Stosowane przez nas najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają na stworzenie produktów wyróżniających się na rynku, charakteryzujących się najwyższym stosunkiem jakości do ceny.

 


TECHNOLOGIA


Piękne złocenia folią, grawerowanie, tłoczenie 3D to tylko niektóre techniki oraz metody uszlachetnień, z których korzystamy podczas procesu produkcji kartek. W naszym parku maszynowym mamy wszystko co potrzebne, by tworzyć nietuzinkowe wzory, które przyciągają wzrok.
O Nas

HOT STAMPING & FOLIA HOLOGRAFICZNA

Hot stamping jest niezwykle efektowną metodą uszlachetnień wykorzystywanych podczas produkcji naszych kartek. Polega na wysokotemperaturowym przenoszeniu ozdobnej folii za pomocą specjalnych matryc, które precyzyjnie powielają ustalony przez nas wzór.
Najczęściej wykorzystujemy folie w klasycznych kolorach: złotym i srebrnym. W połączeniu z neutralnymi barwami papieru wyglądają one niezwykle elegancko i nadają naszym produktom nietuzinkowego i nowoczesnego wyglądu.
O Nas

GRAWEROWANIE LASEROWE

Grawerowanie laserowe pozwala na uzyskanie powtarzalnych wzorów, dzięki wypalaniu ich skoncentrowaną wiązką laserową na wykorzystywanych przez nas materiałach.
Technologia ta pozwala na stworzenie wielu skomplikowanych wzorów, które nie byłyby możliwe do uzyskania z wykorzystaniem klasycznych metod.
Całość pracy wykonujemy we własnym parku maszynowym, dlatego ciągłość oraz jakość utrzymana jest na najwyższym poziomie.
O Nas

CIĘCIE LASEREM

Dzięki użyciu wysokiej jakości laserów możemy bardzo precyzyjnie wycinać dowolne kształty oraz elementy w papierze, jednocześnie nie obciążając go mechanicznie.
Papier nie spala się podczas cięcia laserem, tylko jest gwałtownie odparowywany. Takie rozwiązanie zapobiega nieestetycznym przebarwieniom, przy jednoczesnym zachowaniu nawet niewielkich detali.

O Nas

BROKAT

Brokatowanie to jedna z technik sitodrukowych, polegająca na wykorzystaniu lakieru UV lub kleju z dodatkiem drobinek brokatu.
Dzięki takim zabiegom nasze kartki (szczególnie te przeznaczone dla najmłodszych) zachwycają żywymi barwami oraz przyciągają wzrok.
O Nas

TŁOCZENIE MATRYCAMI 3D

Metoda ta polega na wykorzystaniu wypukłych matryc 3D, które wytłaczają w papierze określony wzór, tworząc efekt trójwymiarowości. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle estetyczny i elegancki produkt, wyróżniający się fakturą i jakością zdobienia.
Ta technika daje szerokie możliwości i jest jedną z najchętniej stosowanych przez nas metod podczas procesu projektowania zaproszeń oraz kartek okolicznościowych na śluby i komunie.
Kartki z Kotkiem sp. z o.o.ul. Szosa Bydgoska 52  |  87-100 Toruń  |  e-mail: biuro@kartkizkotkiem.com.pl